دیجی‌کالا مگ
آموزش استفاده از قابلیت تاچی متر
لطفا منتظر بمانید...
جهت مشاهده تصویر، مرورگر شما باید به Flash Player مجهز باشد.
تاچی متر یا سرعت‌سنج در ساعت‌های مچی، قسمتی دور قاب یا داخل صفحه‌ی ساعت است که اغلب اوقات اعداد از 60 الی 400 در آن قرارمی گیرند. بر این مبنا، عدد 400 در کنار عدد 2 و عدد 60 در کنار عدد 12 ساعت شمار قرار گرفته‌اند.
برای استفاده از تاچی متر، باید بازه‌ی یک کیلومتری مسافت مشخص باشد، یعنی ابتدا و انتهای یک کیلومتر را بدانیم. در لحظه‌ی شروع حرکت از مبداء یک کیلومتر، دکمه‌ی کرونومتر را می‌فشاریم و پس از رسیدن به انتهای یک کیلومتر، کرونومتر را متوقف می‌کنیم. حال عقربه‌ی کرونومتر اشاره به هر عددی روی اعداد تاچی متر داشته باشد، آن عدد نشان دهنده‌ی سرعت متوسط ماست. لازم به ذکر است که تاچی متر سرعت متوسط را اندازه گرفته و بازه‌ی سرعت‌سنج آن معمولا از 60 الی 400 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.
نظرات کاربران در مورد آموزش استفاده از قابلیت تاچی متر
0
0
فرزاد ذاکري فرد :
حتمن بايد يک کيلومتر باشه؟ يا سرعت متوسط هر مسيري ک طي کرده باشيم رو نشون ميده؟
0
1
محمود کيواني :
خيلي جالب بود!! متشکرم.
0
2
مسيح محسن پور :
ممنون
0
1
عباس عباسي فيروزجاه :
خيلي عالي بود. منم تا حالا نمي‌دونستم چطوري کار مي‌کنه.
-1
2
حيدر شاوردي :
جالب بود ولي فکر نکنم زياد کاربردي باشه چون چه ميدونه کي يک کيلومتر رو رد ميکنه
-1
1
مهرداد :
ديجي کالا لطفا يک نقد و بررسي هم از قابليت هاي ساعت هاي کاسيو پروترک که آورديد بگذاريد چرا که کامل ترين ساعت هاي دنياست به خصوص مدل PRG 130 که پيش بيني وضع هوا و نمايش جذر و مد و حالت هاي مار رو هم داره !!!!
0
1
ايمان :
ممنون
0
1
حامد شاهسون :
خوب بايد مسافتت مشخص باشه که بتوني سرعت متوسط رو بدست بياري، البته اگر سرعتت رو داشته باشي ميشه مسافت يک کيلومتر طي شده رو بدست آورد
-1
2
مجيد جزيني :
خوب به چه دردي ميخوره الان ؟ سرعت متوسط رو داشته باشيم که چي بشه ؟ کاربردش کجاس ؟
-1
3
Hamidgraphist :
کاش بيشتر توضيح ميدادين ... دقيقا نميشه فهميد خودمون چجوري بايد استفاده کنيم که ... مثلا من چجوري يک کيلومتر رو اندازه بگيرم که دقيقا سر اون، ببينم سرعتم چقدره ... !!!
-1
3
محسن معصومي :
خيلي جالب بود...با تشکر از ديجي کالا
0
6
N.F :
فوق العاده است . تا به حال نمي دونستم اين همه شماره براي چيه ممنون از دي جي کالا.
-1
5
حامد شاهسون :
خيلي جالب بود، الان تازه متوجه شدم اين اعداد روي ساعتم چي هستن و چطور بايد ازشون استفاده کنم. مرسي از ديجي تي وي
0
3
حميد عطايي :
سلام. تازه امروز فرم عضويتو پر کردم. برا همين کلي تشکر بهتون بدهکارم. سايت و محصولاتتون بي نظيرن. نظر منو نسبت به خريد الکترونيکي عوض کردين!!. قسمت ويدئوها فوق العادست، هر روز به اميد ويدئوهاي جديد سر ميزنم. همشون عالين خصوصا اين ويدئو، من خيلي در باره کاربرد "تاچي متر" ساعت جستجو کردم ولي چيزي پيدا نکردم. واقعا ممنون. لطفا ويدئوها رو بيشتر کنين و حتي ميشه براي ويدئوهاي جديد سفارش بگيرين و ما هم حاضريم بابت ويدئوهاي در خواستي، يه هزينه اي هم بديم تا تعداد نفرات به يه اندازه اي برسه و شما انجامش بدين تا زحمات شما هم جبران بشه. باز هم ممنون. خسته نباشين و خدا قوت
0
2
اميرشايان کرباسي :
جالب بود......... ممنون ديجي جون
برای ثبت نظر باید به سایت وارد شوید. [ ورود ] [ ثبت نام ]