دیجی‌کالا مگ
معرفی وب‌سایت دیجی‌کالا جعبه‌باز
لطفا منتظر بمانید...
جهت مشاهده تصویر، مرورگر شما باید به Flash Player مجهز باشد.
حتما این سؤال برای شما هم به عنوان مشتری دیجی‌کالا پیش آمده که؛ چه اتفاقی برای کالاهایی که از مشتری به دلایل مشخص به ما مرجوع می‌گردد، می‌افتد؟ کالاهایی که ممکن است دچار مشکلاتی اعم از خط و خش، آسیب‌دیدگی بسته‌بندی در حین حمل‌ونقل، مغایرت شرایط گارانتی با وب‌سایت، عدم تطابق محصول با محتوا و یا عکسِ موجود در وب‌سایت و یا باز شدن پلمپ توسط مشتری شده. داستان اینجاست که اگرچه بسیاری از محصولاتی که مشکل خط و خش دارند قابل ارجاع به تأمین‌کننده نیستند، اما دیجی‌کالا برای ایجاد آسایش در خرید شما، آن‌ها را پس می‌گیرد.
اولین کاری که ما در قبال کالاهای واردشده به دیجی کالا انجام می‌دهیم این است که شماره سریال کالا را چک می‌کنیم تا این کالا قبلاً به تأمین‌کننده مرجوع نشده باشد.
حالا تصور کنید که مشتری خریدی انجام داده و به دلایل ذکرشده در بالا، تصمیم می‌گیرد که کالا را مرجوع کند.
گفتن ندارد که تعداد زیادی از این کالاها به تأمین‌کننده برگردانده می‌شوند و در عین حال، تعداد محدودی کالا که دارای ایراد فیزیکی و بسته‌بندی ناشی از حمل‌ونقل بوده و یا فقط پلمپشان توسط مشتری باز شده، در بخشی از دیجی‌کالا باقی می‌مانند که ما نامش را گذاشته‌ایم: "جعبه باز”.
پس معلوم شد که کالاهای جعبه باز به‌هیچ‌وجه دست دوم نیستند!
اتفاقی که تابه‌حال برای محصولات واقع در جعبه باز می‌افتاد این بود:
• یا برای مصارف سازمانی در دیجی‌کالا استفاده می‌شد.
• یا با قیمتی پایین‌تر به کارکنان دیجی‌کالا فروخته می‌شد.
• یا برای استفاده داخل سازمانی شرکت‌های طرف قرارداد فرستاده می‌شد.
• و البته که تعدادی از آن‌ها که به‌هیچ‌وجه قابل استفاده نبود، از بین برده می‌شد.
از ابتدای زمستان ۹۴، دیجی‌کالا تصمیم گرفت تدبیری بیندیشد تا مشتری‌ها هم این فرصت را داشته باشند که از بهترین و کم آسیب‌دیده‌ترین کالاهای جعبه باز با قیمتی پایین‌تر استفاده کنند؛ کالاهایی که دچار آسیب یا مشکل جدی نیستند و البته که در توضیح محصول، ایرادشان به‌صورت کامل شرح داده شده است.
جعبه باز، بخشی است که به‌زودی برای عموم مشتریان دیجی کالا راه‌اندازی شده و از همین تابستان و البته فقط برای ۲ روز در هر ماه قابل دسترسی است.
نظرات کاربران در مورد معرفی وب‌سایت دیجی‌کالا جعبه‌باز
برای ثبت نظر باید به سایت وارد شوید. [ ورود ] [ ثبت نام ]