دیجی‌کالا مگ
راهنمای نصب حافظه‌ی SSD در لپ‌تاپ
لطفا منتظر بمانید...
جهت مشاهده تصویر، مرورگر شما باید به Flash Player مجهز باشد.
هارددیسک‌ها، قطعاتی هستند که به صورت پیش‌فرض، روی اکثر لپ‌تاپ‌هایی که تهیه می‌کنیم نصب شده‌اند. با وجود اینکه استفاده از هارددیسک باعث می‌شود تا قیمت تمام‌شده‌ی لپ‌تاپی که می‌خریم ارزان‌تر باشد، اما هارددیسک تنها انتخاب موجود برای ذخیره‌سازی اطلاعات نیست و می‌توان از حافظه‌های سریع‌تر و البته مطمئن‌تر SSD هم استفاده کرد. در این ویدئو، روش تعویض هارددیسک 2.5 اینچی لپ‌تاپ با یک حافظه‌ی SSD آموزش داده می‌شود.
نظرات کاربران در مورد راهنمای نصب حافظه‌ی SSD در لپ‌تاپ
0
1
مهدي زماني :
- براي کامپيوترهاي PC ميتوان استفاده کرد. - معمولا اکثر لپ تاپ هايي که از SATAIII بهره ميبرند را ميتوان با اين SSD ها جايگزين نمود. * ميتوان هارد اصلي را با استفاده از يک Frame به جاي DVD RW لپ تاپ قرار داد و حافظه SSD را جاي قبلي هارد درايو قرار بدهيم.
0
0
سيد محمد صالح صميمي :
ديجي کالاي عزيز، لطفا اين کابل USB to SATA III Adapter رو هم موجود کن.
0
0
فراز دليجاني :
جالب بود... البته به نظر کار راحتي مياد ولي هزينه کردن هارد ssd خيلي مقرون بهذصرفه نيست... هارد هاي معمولي هم کار هاي شخصي و اداري و به خوبي پاسخ ميده.
0
0
عبدالصمد محمودي :
همه لپ تاپ ها دسرسي به هارد درايوشون اينقدر آسون نيست مال خودم زير مادربورد بود و فقط از بالا باز ميشد بنابراين مجبور شدم کامل بازش کنم
0
0
فاضل گمار :
واقعا SSD جهشي بزرگي در سرعت کار با سيستم تون بوجود ميآره، استفاده ازش خصوصا براي سيستم هايي با سخت افزار خوب و قوي رو جدا توصيه ميکنم
0
1
مرتضي فردي :
يه سوال؟؟ چه لپ تاپ هايي از اين نوع هارد پشتيباني مي کنند؟ و آيا مي توان از اين هارد در داخل سيستم هاي خانگي استفاده نمود؟؟
0
0
فرشيد گندمکار :
هر لپ تابي از هر مارکي ميشه ؟
0
0
مهرداد سالاري :
ياد فيلم HUMANS افتادم!
برای ثبت نظر باید به سایت وارد شوید. [ ورود ] [ ثبت نام ]